Vaikams Visos prekės vaikams - UGG Classic Black shad146o5ugk

Vaikams Visos prekės vaikams - UGG Classic Black shad146o5ugk


€164.54  €78.35

  • Modelis: RU88I93
  • 203 Vienetų sandėlyje

Prašome pasirinkti:

Qty:

produktai detalės


UGG Classic – vienas labiausiai pamiltų UGG siluetų. UGG Classic modelis siūlo jau unikaliu tapusį komfortą ir prabangią dvipusę avies odą su avikailiu, malonų vilnos vidpadį ir ypatingai lengvą bei lankstų padą. Ypatingą šiltumą užtikrinantis avikailio pamušalas natūraliai sugeria visą drėmę ir reguliuoja Jūsų kojos temperatūrą. Žiemai paruoštas EVA medžiagos padas yra ilgaamžis, tačiau lengvas ir patogus, todėl bus tinkamas visiems žiemos nuotykiams.
Detalės:Pagaminti iš dvipusio avikailio*,
Užkulnio kilpa lengvesniam apsiavimui,
Nailono sutvirtinimai ir siūlės,
UGG Pure**technologijos vidpadis,
EVA*** medžiagos padas,
Užpatentuota apsiuvimo technologija.
Aulo aukštis:20 cm.
Sudėtis:dvipusis avikailis.
* - Dvipusis avikailis – tai taip išdirbtas vientisas (neklijuotas) avikailis, kurio vienoje pusėje yra natūrali avies oda, o kitoje – avikailis. Jau daugiau nei 35 metus kompanija UGG naudoja tik aukščiausios klasės (A klasės) avikailį tik tam, kad būtų sukurtas vienetinis patogumas.
** - UGGpure yra kirptas avikailis, priaustas prie ilgaamžio pagrindo (dažniausiai natūralios odos). Kadangi gaminant tokią medžiagą avys yra tik kerpamos, UGGpure yra visiškai atsinaujinantis išteklius, nežalojantis gyvūnų jokia prasme. Tokia medžiaga dažniausiai naudojama tam tikrų siluetų vidpadžių gamybai.
*** - EVA – gumos ir poroloninės gumos mišinys, kuris naudojamas gaminant daugumos sporto šakų ir specialią darbo avalynę. Sumažina padų atmušimus, amortizuoja bei sumažina apkrovą pėdoms.


Copyright © 2016 imponline.lt Powered by Sportiniai Batai Vyrams