Vyrams Auliniai - UGG Cl. Mini Bomber Bomber Jkt Chestnut sgkq209g7lks

Vyrams Auliniai - UGG Cl. Mini Bomber Bomber Jkt Chestnut sgkq209g7lks


€137.40  €65.43

  • Modelis: DF21T31
  • 188 Vienetų sandėlyje

Prašome pasirinkti:

Qty:

produktai detalės


Įkvėpti autentiško lakūno odinio švarko, šie Classic Mini Bomber avikailio aulinukai pasižymi dvipusio avikailio technologija, papildyta sutrūkinėjusios odos efektu. Negana to, ikoniško silueto batai pasižymi ypatingu patogumu.
Detalės:Dvipusio avikailio technologija*,
Lengvesnį apsiavimą garantuojanti užkulnio kilpa,
UGGpure technologijos vidpadis,
EVA*** medžiagos padas,
Užpatentuotos technologijos ir dizaino siūlės.
Aulo aukštis:15 cm.
Sudėtis:dvipusis avikailis.
* - Dvipusis avikailis – tai taip išdirbtas vientisas (neklijuotas) avikailis, kurio vienoje pusėje yra natūrali avies oda, o kitoje – avikailis. Jau daugiau nei 35 metus kompanija UGG naudoja tik aukščiausios klasės (A klasės) avikailį tik tam, kad būtų sukurtas vienetinis patogumas.
** - UGGpure yra kirptas avikailis, priaustas prie ilgaamžio pagrindo (dažniausiai natūralios odos). Kadangi gaminant tokią medžiagą avys yra tik kerpamos, UGGpure yra visiškai atsinaujinantis išteklius, nežalojantis gyvūnų jokia prasme. Tokia medžiaga dažniausiai naudojama tam tikrų siluetų vidpadžių gamybai.
*** - EVA – gumos ir poroloninės gumos mišinys, kuris naudojamas gaminant daugumos sporto šakų ir specialią darbo avalynę. Sumažina padų atmušimus, amortizuoja bei sumažina apkrovą pėdoms.


Copyright © 2016 imponline.lt Powered by Sportiniai Batai Vyrams